Ceylon Trading OÜ

Kataloogipuu    Kontakt Webmail


ENGLISH | ESTONIAN
Ceylon Trading OÜ-st
Firmast

Ceylon Trading OÜ loodi Eestis 2004. aastal eesmärgiga tuua parim Ceyloni tee otse Ceylonilt (Sri Lankast). Ceylon Trading koostöö Mlesna Ceylon Ltd'ga on parim meeskond selle eesmärgi ellu viimiseks. Aastaid toodi Ceyloni teed Eestisse peamiselt Saksamaa, Hollandi, Inglismaa või teiste riikide kaudu ning Eesti teeaustajad ei saanud tunda tõelise Ceyloni tee peent maitset ja ülimat kvaliteeti. Võrratu kvaliteediga Mlesna teed tuuakse otse Sri Lanka mäenõlvadelt ja rohelistest orgudest. Ceylon Trading saabus Eesti teeturule, et rikastada Ceyloni teede valikut ja firma saavutas kõrge taseme lühikese aja jooksul tänu teede kvaliteedile ja pakutavatele teenustele.

Seoses laienemisega ja sooviga pakkuda Eesti tarbijatele veel paremat kvaliteeti, hakkas Ceylon Trading tegema koostööd parimate tootjatega, et laiendada oma toodete ulatust portselani, kohvi, kohvimasinate ning eksootiliste puuviljade ja köögiviljade kaudu.

Kohvi – kõrge kvaliteediga Itaalia Espresso kohvi segu nagu on Alfredo espresso super bar, Eilles gourmet café, Bio-fairtrade café, Eilles ja Alberto kohvipadjad (uue generatsiooni kohvi valmistamine). Kohvimasinad on tehtud Saksamaal ja sertifitseeritud Saksa kvaliteedikontrolli poolt.

Eksootilised naturaalsed puu- ja köögiviljad – 48 tunni jooksul tuuakse puu- ja juurviljad värskelt otse farmidest Eestisse.

Portselan – käsitsi valmistatud portselani kvaliteet on kontrollitud kõrgtehnoloogia abil. Kauakestvad ja innovaatilise disainiga lauanõud.

Kliendisõbraliku kiire teeninduse, usaldusväärsuse, paindliku teenindusega ja alati silmas pidades kliendi huve, on Ceylon Trading OÜ tooted garanteeritult parimad turul olevatest toodetest, pakkudes klientidele ja tarbijatele parimat, vastavalt nende vajadustele.

Lisaks pakume ka spetsiaalset tee- ja kohviteemalist konsultatsiooni vastaval alal väga kogenud eksperdi poolt, et tuua rohkem teadlikkust teede ja kohvide kvaliteedist klientide ja tarbijateni.© Ceylon Trading OÜ, 2008. Kõik õigused kaitstud.