Ceylon Trading OÜ

Kataloogipuu    Kontakt Webmail


ENGLISH | ESTONIAN
Tee ja Tervis

“Kaks tassi teed päevas hoiab tohtri majast eemal ja teeb nooreks”

Tee on vee järel kõige populaarsem jook kogu maailmas. Tee, mis on valmistatud “Camellia Sinensis” taimest (ehk naturaalne tee), on tervisele kasulik. Juues vähemalt kaks tassi rohelist või musta teed päevas, võib see langetada kolesterooli taset, parandada südame-veresoonkonna seisundit ja alandada diabeedi riski. Roheline tee aitab ennetada ka enamikke kasvajaid, säilitada organismi struktuuri. Juues kaks tassi teed päevas võtad kaalust alla ja näed noor välja.

Inimestega läbi viidud uurimuste tulemused näitasid, et uuritavatel langes kehakaal ja rasvaprotsent, kuna suurenev rasva oksüdeerumine vähendab keha rasvasisaldust. Seda kinnitavad ka rakukultuuride süsteemide ja rasvumispõhjuste uuringud.

Hommikust tee joomist peetakse värskendavaks. Erinevalt kohvist on mustal ja rohelisel teel võime ergutada hommikuuimasusest ja anda päevale värske algus.

Roheline tee ennetab vananemise astet ja sellel on omadused, mis takistavad vananemise kiirust andes pikemaks ajaks noorema naha ning vähendades kortsude teket. Selleks, et nahk hea välja näeks on hea juua vähemalt kaks tassi teed päevas.

1983. aastal lõi noor tee-ekspertide meeskond, kes suhtus kirglikult kvaliteeti, uue ülima tee kaubamärgi. Nii sündiski "Mlesna".

"Mlesna" ambitsiooniks on anda tarbijatele vaieldamatult kvaliteetseid teesid, mis tagavad kõik eelmainitud tervise hüved, pakitult kaunilt kujundatud pakkidesse. Ceylon Trading koostöös Mlesna’ga toob Eestisse parimad Ceyloni teed.


15 Põhjust, miks sa peaksid kohe rohelist teed jooma hakkama

Roheline tee on saanud ülemaailmselt väga populaarseks joogiks tänu oma jõulisele tervistavale mõjule. See on erakordselt imekspandav, mida roheline tee saab teha sinu tervisele. Ja kui sa praegu ei joo 2-3 tassitäit rohelist teed päevas, siis sa kindlasti EI tee suurt teenet oma tervisele.

Siin on 15 põhjust, miks sa peaksid kohe rohelist teed jooma hakkama:

 1. Roheline Tee ja Vähk: Roheline tee aitab vähendada vähki haigestumise riski. Rohelises tees olev antioksüdant on 100 korda efektiivsem kui vitamiin C ja 25 korda parem kui vitamiin E. See aitab sinu kehal kaitsta rakke kahjustuste eest, mis usutakse olevat seotud vähiga.

 2. Roheline Tee ja Südamehaigused: Roheline tee aitab ennetada südamehaigusi ja vähendada kolesteroolitaset. Isegi peale infarkti aitab ta ennetada rakkude surma ning kiirendab südamerakkude taastumist.

 3. Roheline Tee ja Vananemine: Roheline tee sisaldab antioksüdant polüfenooli, mis aitab võidelda vabade radikaalidega. See tähendab, et ta aitab võidelda vananemise vastu ning soodustab pikka elu.

 4. Roheline Tee ja Kaalust Allavõtmine: Roheline tee aitab kaalust alla võtta. Roheline tee põletab rasvu ning kiirendab loomuliku ainevahetust. See aitab põletada kuni 70 kalorit ühe päevaga. See tähendab 3 kg kaotust aastas.

 5. Roheline Tee ja Nahk: Rohelises tees olevad antioksüdandid kaitsevad nahka vabade radikaalide kahjustava mõju eest, mis põhjustab kortse ja naha vananemist. Roheline tee aitab võidelda ka nahavähiga.

 6. Roheline Tee ja Artriit: Roheline tee aitab ennetada ja vähendab reumatoid artriiti haigestumist. Roheline tee aitab blokeerida ensüüme, mis hävitavad kõhre.

 7. Roheline Tee ja Luud: Selle mõju võtmeks on rohelises tees olev kõrge fluoriidisisaldus, mis teeb luud tugevaks. Kui sa jood rohelist teed iga päev, aitab see säilitada luude tihedust.

 8. Roheline Tee ja Tüsedus: Roheline tee ennetab tüsedust, sest ta takistab glükoosi liikumist rasvarakkudesse. Kui toitud tervislikult, oled füüsiliselt aktiivne ning jood rohelist teed, on vähetõenäoline, et muutud tüsedaks.

 9. Roheline Tee ja Diabeet: Roheline tee parandab lipiidide ja glükoosi metabolismi, takistab järsku veresuhkrutõusu ning tasakaalustab ainevahetust.

 10. Roheline Tee ja Maksahaigused: Roheline tee aitab leevendada maksavaevusi. Uuringud on näidanud, et roheline tee hävitab rasvunud maksas kahjulikke vabu radikaale.

 11. Roheline Tee ja Kõrge Vererõhk: Roheline tee aitab ennetada kõrgvererõhktõbe. Rohelise tee joomine hoiab vererõhu normaalsel tasemel.

 12. Roheline Tee ja Toidumürgitus: Kateiin, mida on leitud rohelises tees, võib tappa toidumürgituse põhjustanud bakterid ning nende bakterite põhjustatud toksiinid.

 13. Roheline Tee ja Veresuhkur: Vanuse kasvades veresuhkru tase tõuseb, kuid rohelises tees olevad polüfenoolid ja polüsahhariidid aitavad alandada veresuhkru taset.

 14. Roheline Tee ja Immuunsus: Rohelises tees leitud polüfenoolid ja flavonoidid aitavad parandada immuunsüsteemi, tehes tervise tugevamaks ning võideldes infektsioonidega.

 15. Roheline Tee ja Stress: L-teaniin, mis on rohelises tees olev aminohape, aitab vabaneda stressist ja pingest.

Tagasi


© Ceylon Trading OÜ, 2008. Kõik õigused kaitstud.